Titulní obrázek

Začíná autosalon v Pekingu!

27.duben 2012

Světové automobilky, včetně Škoda Auto, budou čínským zákazníkům představovat nové modely na autosalonu v Pegingu, a to již tento týden.

A jaké automobilky přivezly přehlídku svých vozů? Samozřejmě nesmí chybět americké vozy Ford, Chrysler a GM, dále japonská Honda, Toyota a Nissan, ukáže se také britský Jaguar Land Rover, kterou vlastní indická Tata Motors.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

škoda Auto zde představí nový model kompkatní limuzíny, vůz vychází z konceptu MissionL a bude se jmenovat Rapid.

Právě dnes předvedl Ford novinářům svůj nejnovější vůz typu SUV, který je určen pro městská dobrodružství. Nechyběla také Hodna. Ta přišla se dvěma koncepty a oznámila plán o postavění nových závodů v Číně.

Překvapením pro letošní ročník je Renault, který uzavřel přeběžnou dohodu o založení společného podniku v Číně. Renault začne v Číně vyrábět jeden model vozu v nižším objemu a postupně bude produkci zvyšovat až na plnou kapacitu závodu.